Sprawdź nasze promocje i oszczędzaj!
Obniż rachunki za gaz! ZOBACZ! Nie czekaj, zadzwoń!

O firmie


Na rynku jestem od ponad 20 lat. Zaczynałem pracę jako serwisant firmowy Vaillant, gdzie miałem okazję zdobywać specjalistyczną wiedzę przez 4 lata. Następnie rozpocząłem własną działalność o tym samym profilu. Posiadam bogate doświadczenie zawodowe, dzięki czemu mają Państwo pewność, że wybierają najlepszą jakość usług na rynku. Posiadam autoryzację firmy Vaillant co gwarantuje wysoki poziom moich usług. Zajmuję się kompleksowym serwisowaniem urządzeń grzewczych różnych firm, w tym ich naprawą oraz sprzedażą części zamiennych. Wykonuję również kompleksowe prace uruchomieniowe. Szczegóły znajdą Państwo w zakładce Usługi

Miałem okazję pracować jako podwykonawca przy dużych pracach dla firm takich jak PGNiG przy przestrojeniach urządzeń gazowych, wymianach rurociągów (np. w Szczecinie na Os. Kaliny). Wykonywałem również wymiany i uruchomienia całych kotłowni na osiedlach mieszkaniowych.

Dziś swoją wiedzę i doświadczenie chciałbym zaoferować Państwu.

Moim obszarem działania jest większość województwa zachodniopomorskiego oraz lubuskiego.

Polecam się

Tomasz Olszewski

Referencje Klientów

Mieliśmy problem z ciepłą wodą w mieszkaniu, co przy małym dziecku jest szczególnie uciążliwe. Pan Tomasz wymienił wadliwy moduł, przeczyścił elementy i teraz wszystko działa jak należy. Bardzo polecam Pana Tomasza!

17.02.2019 r., Natalia Komarecka, Szczecin

Co tu dużo mówić – Pan Tomasz to cudotwórca. Stary piecyk, na którym kilku fachowców postawiło krzyżyk odżył i działa bezproblemowo. Nie znam lepszego fachowca od piecyków Vaillant w Szczecinie.

6.01.2019 r., Tomasz Błaszczyk, Police

Do Pana Tomasza zgłosiliśmy się z polecenia – nie żałujemy. Zainstalował nowy piec, podłączył wszystko pierwszorzędnie.

12.11.2019 r., Jadwiga, Police

Polecam Pana Tomasza Olszewskiego, świetny specjalista, który naprawił mój piec w pół godziny, czego nie potrafiło zrobić 2 poprzednich specjalistów! Kompetentny fachowiec.

7.10.2018 r., Anna Stefańska, Szczecin

Piecyk przepływowy naprawiony, Pan Tomasz uwinął się naprawdę błyskawicznie.

6.07.2018 r., Janusz, Szczecin

Cóż mogę powiedzieć? Szybkość działania, fachowość i do tego sympatyczny człowiek. Oczywiście polecam każdemu!

04.04.2018 r., Andrzej Niemczyk, Stargard

Środek zimy, awaria ogrzewania, w domu zimno, a mam małe dziecko. Znalazłem numer, dzwonię, Pan Tomasz przyjechał jeszcze tego samego dnia, naprawił co trzeba i mimo szybkiej reakcji kosztowało to niewiele. Polecam, na prawdę dobry fachowiec.

23.11.2017 r., Robert K., Świnoujście

Co roku zamawiam przeglądy, bo nie dość, że mam pewność, że wszystko będzie ok, jak przyjdzie mróz, to jest taniej niż u konkurencji. Warto korzystać z dobrych usług.

05.06.2017 r., Katarzyna Wolska, Słubice

Pana Tomasza polecił mi znajomy, a ja z przyjemnością polecę go każdemu. Wykonywał u mnie całą instalację grzewczą i dzięki jego wiedzy i umiejętnościom mam rachunki za gaz niższe średnio o 15% niż sąsiedzi w domach o podobnej powierzchni.

09.12.2016 r., Rafał P., Wołczkowo