OPINIE KLIENTÓW

KONTAKT TELEFONICZNY
Poniżej prezentuję opinie klientów o mojej działalności i zrealizowanych pracach. Do każdego zlecenia podchodzę z należytą starannością i robię wszystko, aby klient był zadowolony z moich usług.
TOMASZ OLSZEWSKI
Właściciel
Szukaliśmy kogoś, kto zna się na serwisowaniu pieców Viessmann - trafiliśmy na Pana Tomasza. Przyjechał, naprawił, przeczyścił - piec załącza się teraz błyskawicznie.
Helena J.
04.05.2021 r., Szczecin
P. Tomasza poleciła mi sąsiadka. Potrzebna była wymiana starego pieca (piec Junkers starego typu, który przestał się załączać). Pan Tomasz dobrał nowy piec - Vaillant - zamontował - działa. Dziękuję!
Paweł N.
18.04.2021 r., Szczecin
Fachowców dużo, każdy zna się lepiej od innego, każdy przyjeżdżał i się wymądrzal, a dopiero Pan Tomasz pomógł! Mam stary piecyk Vaillant, który przestał się załączać. "Fachowcy" naciskali na wymianę, bo nic się już nie da zrobić. Pan Tomasz przyjechał, wymienił dwa elementy (za naprawdę śmieszne pieniądze) i... piecyk działa! Nikogo innego od piecyków w Szczecinie - tylko Pan Tomasz!
Justyna S.
07.03.2021 r., Szczecin
Długo szukaliśmy kogoś, kto będzie potrafił doradzić i podpowiedzieć jaki piec gazowy wybrać do niewielkiego domku jednorodzinnego. Dostaliśmy numer do Pana Tomasza od znajomych. Jesteśmy bardzo zadowoleni - Pan Tomasz doradził zakup pieca Vaillant, zainstalował, ustawił, pokazał jak obslugiwać. BARDZO polecam Pana Tomasza. Świetny fachowiec!
Krystian
27.02.2021 r., Szczecin
Nie znam się na piecykach, ale wiem, że dobrze, jeśli w domu jest ciepła woda, zwłaszcza przy małych dzieciach. Mój stary piecyk nie zapałał się, a naprawa była zbyt kosztowna. Pan Tomek przywiózł nowy piec, który zamontował i podłączył. Mam ciepłą wodę, mam nowy piec z gwarancją. Razem z małą Igą dziękujemy!!!
Marta
10.02.2021 r., Szczecin
Mamy nowy, świetny piec firmy Vaillant z elektroniczną regulacją, który działa perfekcyjnie. Piec kupiliśmy od p. Tomasza w rewelacyjnej cenie, do tego z pełnym montażem, ustawieniem i przeszkoleniem (tak, nawet czasem faceta trzeba czegoś nauczyć 😉 ). Panie Tomaszu - chylę czoła, dziękujemy za świetną robotę!
Piotr K.
14.11.2020 r., Police
Pan Tomasz to fachowiec piersza klasa, których dzisiaj brakuje. Zamiast naciągać i sugerować zakup nowego pieca, naprawił nasz obecny piecyk. Wszystko działa do dzisiaj. Polecam Pana Tomasza Olszewskiego!
Bartek B.
17.10.2020 r., Mierzyn
Robiliśmy remont łazienki i potrzebowaliśmy kogoś do montażu i ustawienia nowego piecyka. Pan Tomasz, do którego dostaliśmy numer od znajomej, uwinął się błyskawicznie. Nowy piecyk świetnie grzeje wodę, dodatkowo mam wrażenie, że płacimy teraz trochę mniejsze rachunki za gaz. Dziękuję i polecam Pana Tomasza Olszewskiego!
Darek K.
28.06.2020 r., Szczecin
Bardzo dziękuję za wymianę i ustawienie nowego piecyka. Pan Tomasz dodatkowo przeszkolił z ustawiania piecyka w zależności od pory roku.
Małgorzata S.
03.03.2020 r., Szczecin
Polecem Serwis Urządzeń Grzewczych i Pana Tomasza Olszewskiego. Doradził nam w zakupie odpowiedniego piecyka, zainstalował go, ustawił - wiemy, że nie będziemy nigdy potrzebować innego fachowca!
Kornelia B.
28.02.2020 r., Szczecin
Początek roku i problemy z ciepłą wodą w mieszkaniu. Ekspert ze wspólnoty mieszkaniowej nie pomógł (tylko skasował pieniądze za dojazd), ale pomógł Pan Tomasz, do którego kontakt podał nam znajomy. Nie mam zastrzeżeń co do pracy p. Tomasza - kulturalnie, profesjonalnie. Zrobione co trzeba - dziękuję i polecam!
Dariusz Steć
04.01.2020 r., Police
Pan Tomasz uratował nasz remont. Człowiek od łazienki zepsuł nasz poprzedni piecyk (nieumiejętnie go zdemontował), co naraziło nas na dodatkowe koszty. Pan Tomasz ogarnął temat - zaoferował nowy piec, na gwarancji, w naprawdę konkurencyjnej cenie (kilkaset złotych taniej niż w sklepie!). Podłączył go, ustawił tak, że my nie musieliśmy się już niczym martwić. Dziękujemy!
Radek P.
27.09.2019 r., Szczecin
Pan Tomasz to świetny fachowiec. Podłączył nowy piec, którego poprzedni "specjalista" nie potrafił zainstalować. Mam teraz też wyregulowaną temperaturę, więc woda nie jest za gorąca. Bardzo polecam Pana Tomasza.
Krystyna H.
17.05.2019 r., Szczecin
Znowu mam ciepłą wodę w mieszkaniu. Dziękuję i polecam Tomka każdemu!
KarolinA
1.04.2019 r., Szczecin
Mieliśmy problem z ciepłą wodą w mieszkaniu, co przy małym dziecku jest szczególnie uciążliwe. Pan Tomasz wymienił wadliwy moduł, przeczyścił elementy i teraz wszystko działa jak należy. Bardzo polecam Pana Tomasza!
Natalia Komarecka
17.02.2019 r., Szczecin
Co tu dużo mówić – Pan Tomasz to cudotwórca. Stary piecyk, na którym kilku fachowców postawiło krzyżyk odżył i działa bezproblemowo. Nie znam lepszego fachowca od piecyków Vaillant w zachodniopomorskim.
Tomasz Błaszczyk
6.01.2019 r, Police.
Do Pana Tomasza zgłosiliśmy się z polecenia – nie żałujemy. Zainstalował nowy piec, podłączył wszystko pierwszorzędnie.
Jadwiga
12.11.2019 r., Police
Polecam Pana Tomasza Olszewskiego, świetny specjalista, który naprawił mój piec w pół godziny, czego nie potrafiło zrobić 2 poprzednich specjalistów. Kompetentny fachowiec!
Anna Stefańska
7.10.2018 r., Szczecin
Piecyk przepływowy naprawiony, Pan Tomasz uwinął się naprawdę błyskawicznie.
Janusz
6.07.2018 r., Szczecin
Cóż mogę powiedzieć? Szybkość działania, fachowość i do tego sympatyczny człowiek. Oczywiście polecam każdemu!
Andrzej Niemczyk
04.04.2018 r., Stargard
Środek zimy, awaria ogrzewania, w domu zimno, a mam małe dziecko. Znalazłem numer, dzwonię, Pan Tomasz przyjechał jeszcze tego samego dnia, naprawił co trzeba i mimo szybkiej reakcji kosztowało to niewiele. Polecam, naprawdę świetny fachowiec.
Robert K.
23.11.2017 r., Świnoujście
Co roku zamawiam przeglądy, bo nie dość, że mam pewność, że wszystko będzie ok, jak przyjdzie mróz, to jest taniej niż u konkurencji. Warto korzystać z dobrych usług.
Katarzyna Wolska
05.06.2017 r., Słubice
Pana Tomasza polecił mi znajomy, a ja z przyjemnością polecę Pana Tomasza kolejnym osobom. Wykonywał u mnie całą instalację grzewczą i dzięki jego wiedzy i umiejętnościom mam rachunki za gaz niższe średnio o 15% niż sąsiedzi w domach o podobnej powierzchni.
Rafał P.
09.12.2016 r., Wołczkowo
Mieliśmy duży problem z ciepłą wodą w mieszkaniu. Mieszkamy na ostatnim piętrze i nawet latem zdarzało się, że nasz stary piecyk nie podgrzewał wody (albo robił to bardzo słabo). Pan Tomasz przyjechał, wymienił piecyk na nowy i problemy ustały. Dziękuję i polecam Pana Tomasza każdemu!
Paweł P.
09.09.2016 r., Szczecin
Skorzystałem z usług p. Tomasza i nie żałuję. Udało się naprawić nasz stary piecyk, dzięki czemu oszczędziliśmy sporo pieniędzy. Dodatkowo p. Tomasz przeczyścił go tak, że teraz zapala się (do pracy 😉 ) błyskawicznie.
Krystian F.
09.12.2015, Szczecin

DOŁĄCZ DO MOICH ZADOWOLONYCH KLIENTÓW.

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i portfel, postaw na jakość i zaufaj ekspertowi z ponad 20-letnim doświadczeniem!