USŁUGI

Telefon kontaktowy

NAPRAWY URZĄDZEŃ GAZOWYCH

01.

Wykonuję kompleksowe naprawy oraz czyszczenie przepływowych podgrzewaczy wody, kotłów gazowych i urządzeń grzewczych różnych producentów – m.in. Saunier Duval, Brötje oraz Viessmann.

Posiadam autoryzację firmy Vaillant.

PRZEGLĄDY TECHNICZNE URZĄDZEŃ GAZOWYCH

02.

Wykonuję przeglądy techniczne urządzeń gazowych, zajmuję się również ich konserwacją.

MONTAŻ NOWYCH URZĄDZEŃ GAZOWYCH

03.

Montuję piece gazowe oraz kotły firm Vaillant oraz Brötje. Doradzam w wyborze prawidłowego urządzenia do danej instalacji i potrzeb lokalu. Prowadzę sprzedaż części zamiennych do urządzeń większości producentów.

KONTROLA SZCZELNOŚCI INSTALACJI

04.

Przeprowadzam kontrole szczelności instalacji gazowych w domach, mieszkaniach oraz zakładach przemysłowych. Posiadam niezbędne do tego celu uprawnienia.

ODKAMIENIANIE WYMIENNIKÓW CIEPŁA

05.

Wykonuję odkamienianie wymienników ciepła kotłów kondensacyjnych i piecyków przepływowych, co bardzo często pozwala przywrócić pełną sprawność Państwa urządzeniu grzewczemu.

WYMIANA ELEKTRONIKI PIECÓW

06.

Świadczę usługi związane z wymianą elektroniki pieców – płyt głównych, wyświetlaczy, układów sterujących. Dysponuję dużą bazą części zamiennych, nowych i używanych, dlatego mogę zaoferować krótkie terminy napraw.

Obniż swoje rachunki za gaz nawet o 40%!

Brudny i zaniedbany piec gazowy to wyższe rachunki za gaz. Nie przepłacaj – zadzwoń do mnie, umów się na przegląd piecyka i sprawdź o ile uda się obniżyć Twoje rachunki za gaz.